Coinbase Türklerin Radarındaki Bu 3 Altcoin için Müjdeyi Verdi!

Kripto para piyasası yeniden hareketlenmeye başladı. Bitcoin ve altcoin boğaları ilerlemek için mücadele etmeye devam ediyor. Bununla birlikte ayılar, ralli hamlelerini kısa sürede boşa çıkarıyor. Bu amansız mücadelenin ortasında kripto borsaları müşterileri için yeni alternatifler oluşturuyor. Önde gelen kripto borsası Coinbase’in vadeli işlem kolu Coinbase International, 3 altcoin için vadeli işlem sözleşmesi başlatacağını duyurdu. Bahse konu altcoin’lere Türk kripto para yatırımcıları özel bir ilgi gösteriyor.

Coinbase International JTO, JUP ve TNSR’yi listeye ekliyor

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto borsaları listelerinde güncellemeler yapmaya devam ediyor. Traderlar ve yatırımcılar sadece spot işlem listelerini değil vadeli işlem listelerini de yakından izliyor. Bu bağlamda önde gelen kripto para borsası Coinbase’in vadeli işlem kolu Coinbase International’ın JTO, JUP ve TNSR sürekli sözleşme işlemlerini başlatacağını duyurdu. Borsa, bahse konu sözleşmeleri 16 Mayıs’ta TSİ 12:30’da veya sonrasında kullanıma açacağını bildirdi. Bu bağlamda Coinbase, şu açıklamayı yaptı:

CoinbaseIntExch, Coinbase International Exchange ve Coinbase Advanced üzerinde JupiterExchange (JUP), Tensor (TNSR) ve Jito (JTO) sürekli vadeli işlemleri için destek ekleyecektir. JTO-PERP, JUP-PERP ve TNSR-PERP piyasalarının açılışı 16 Mayıs 2024 tarihinde TSİ 12:30 veya sonrasında başlayacaktır.

Coinbase’in Base’i yeni sermaye için en iyi seçim olarak öne çıkıyor

Katman-2 ağları, yerel tokenları daha geniş pazardaki yoğun dalgalanmanın ortasında düşerken bile bu yıl büyük bir faaliyete tanık oldu. Bu çözümler yılın başından bu yana nispeten istikrarlı bir faaliyet gösterdi. Bununla birlikte, IntoTheBlock’ın yaptığı son analiz, Base’i ön plana çıkardı. Buna göre, Base yeni sermaye için birincil cazibe merkezi olmaya devam ediyor.

IntoTheBlock’ın paylaştığı verilere göre, bu hafta boyunca Base’e yatırılan net ETH miktarı 6.500 ETH’yi aştı. Böylece, kayda değer bir artış gösterdi. Öte yandan, rakibi Arbitrum bu rakamın sadece yarısını gördü. Optimism, Base’in aldığı mevduatın yalnızca beşte biri ile daha da geride kaldı. Böyle bir eğilim, Katman 2 ölçeklendirme çözümlerine artan ilgiye rağmen, yatırımcıların, muhtemelen yerleşik altyapısı veya algılanan güvenilirliği gibi faktörler nedeniyle, sermayelerini dağıtmak için hala Base’i tercih ettiklerini gösteriyor. Analistler, şu değerlendirmeyi paylaştı:

Katman 2’ler arasındaki faaliyetlerin dengelenmesine rağmen, Base en fazla yeni sermayeyi çekmeye devam ediyor. Pazartesi gününden bu yana Base’e yatırılan net ETH miktarı 6.500 ETH’i aşarak Arbitrum’un iki katından ve Optimism’in beş katından fazla oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x