Dhruv Agarwala 2 yılda 157 kilo verdi! Uyguladığı yöntem herkesi şaşırttı

Hem görüntüsünden şikayetçi olan hem de yaşadığı sağlık sorunları sonrası zayıflama sürecine giren 53 yaşındaki Dhruc Agarwala’nın zayıflama yöntemi herkesi şaşırttı.

334 KİLOYA ULAŞTI

2021 yılında 334 kiloya ulaşan ile Hindistan’da yaptığı iş gezisi sırasında ise kalp krizi geçirdi. Kalp çarpıntısıyla hastaneye kaldırılan ve obez olduğu belirtilen adamın hayatı o günden sona değişti.

Agarwala verdiği bir röportajda “Hastane yatağında yatarken sağlığımın sorumluluğunu üstlenmeye karar verdiğim o anı net bir şekilde hatırlıyorum” dedi.

KALP KRİZİ GEÇİRDİKTEN SONRA HAYATI DEĞİŞTİ

Umudunu kaybetmeyen Dhruc Agarwala ‘Bir gün kilo vereceğim, bir gün formda olacağım’ gibi düşüncelere sarılarak umudunu hiç kaybetmemeyi tercih etti. Singapur merkezli CEO, Şubat 2023’e kadar yaklaşık 157 kilo verdi ve dört tişört bedenini 3XL’den orta boylara düşürmeyi başardı. 

“Tüm ilaçlarımı bıraktım, kolesterol ve tansiyon seviyelerim artık normal. Uyku apnesi makinesinden çıktım ve artık diyabet riski yaşayan bir hasta değilim” diye konuşan Agarwala,  başlangıç için 110 kilo vermeyi hedeflemişti.

ZAYIFLAMA YÖNTEMİ ŞAŞIRTTI

Spor salonlarında ağır hareketler arasında bilinen kızak çekme yöntemiyle 2 yılda 157 kilo vermeyi başardı. Zorlayıcı olan kızak çekme hareketlerinin en bilenen etkisi diz arkasını, baldırlarınızı ve kalça kaslarınızı çalıştırıyor olmasıdır. Hollywood ünlülerinin de zayıflamak için sık sık kullandığı yöntemlerden biri olan bu yöntem son günlerde dünya genelinde de popüler. 

Haftada 3 defa kızak çekerek antrenman yapan İş adamı Agarwala, aynı zamanda beslenme düzenine dikkat ederek hayatından sağlıksız besinleri çıkardı. Her öğünde en az 120 gram protein tüketerek, sebze ve ızgara tavuğu menülerinden eksik etmeyen Agarwala, açlık krizlerini kontrol altına almak için fındık, havuç, salatalık veya yoğurt gibi sağlıklı atıştırmalıklar da tükettiğini ifade etti. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x